Захисні коміри
Наші чотирилапі друзі можуть потерпати від свербежу, який самотужки намагаються зализувати, аби знизити неприємні відчуття й дискомфорт. Проте в деяких випадках собака або кішка, намагаючись собі допомогти, може нашкодити. Про ці аксесуари власники чотирилапих найперше дізнаються у кабінеті ветеринара, коли лікар просить потурбуватися, щоб у разі появи фізичних ушкоджень на тілі пухнастого тварина не облизувала уражену ділянку.
Ось саме в таких ситуаціях і потрібен захисний комір, адже собаці або кішці такі прохання ветеринара здаються незрозумілими, і господареві цілодобово доведеться стежити, щоб тварина не чухала або не вилизувала залікована ділянка на тілі. Зокрема коли на уражене місце наносять лікувальні засоби. Деякі моделі таких комірів схожі на абажур від класичних світильників, а нерідко тварини в таких "обладунках" виглядають забавно і ображаються, коли над ними сміються. Однак жоден комір для собак чи кішок не надягають заради забави або для краси, адже вони мають чітко регламентовану практичну та захисну функцію: не допускати злизування чи покусування місць, які сверблять, болять чи викликають тварині дискомфорт.
Як привчити вихованця до захисного коміра
У домашніх вихованців реакція на комір може бути різноманітною. Деякі кішки та собаки ставляться до таких аксесуарів спокійно, проте є й ті вихованці, які намагаються максимально швидко позбутися таких пристосувань. Аби цього уникнути, слід заздалегідь готувати домашню тварину до носіння коміра.
Досягти бажаного результату вам допоможуть такі дії:
- Спочатку захисний комір слід продемонструвати кішці чи собаці. Дайте тварині понюхати її. За це вихованця можна нагородити ласощами.
- На наступному етапі ветеринарний аксесуар потрібно вдягнути на декілька хвилин. Найкраще спочатку використовувати м'який варіант. Якщо вихованець реагує спокійно, варто знову пригостити його ласощами. Це дасть змогу поступово сформувати позитивну реакцію на комір.
- З кожним разом час носіння варто подовжувати.
- Якщо вдягати цей комір потрібно відразу ж (наприклад, після операції), варто постійно перебувати поруч із улюбленцем. Періодично ветеринарний аксесуар слід знімати, наприклад, під час годування та пиття. При цьому важливо стежити, щоб кішка або собака не контактувала з пошкодженою ділянкою шкіри.
М'який комір для собак іноді кращий. Зручним цей аксесуар буде для тварин великих порід. М'який захисний комір для кішок ветеринари використовують рідше, адже кішки більш круті та непосидючі, а обмежувачі такого виду дуже громіздкі.
У яких ситуаціях потрібен захисний комір
Захисні коміри для котів та собак не є аксесуаром для повсякденного носіння. Потреба у використанні цих виробів може виникати у таких випадках:
- Неможливо обійтися без цього аксесуара в разі серйозної рани на тілі вихованця або ж після операції. Адже тільки в цьому випадку можна гарантувати, що тварина не розчеше рану та не порушить цілісність швів. Це ж дає змогу знизити ризик інфікування або виникнення запального процесу.
- Захисний комір також необхідний у разі, якщо тварині накладають гіпс або пов'язку.
- Коміром часто користуються й, якщо на окремі ділянки наносять препарати, які не повинні потрапити в очі або в ротову порожнину.
- Аксесуар підійде, коли виникає потреба обробити все тіло тварини спеціальними мазями або гелями в разі алергічної реакції чи деяких шкірних захворювань.
Комір для собаки або кота - не найзручніший аксесуар, тому не потрібно змушувати вихованця носити його без вагомих причин.
Як вибрати захисний комір
Перш ніж купити захисний комір для собаки, потрібно уважно вивчити характеристики виробу. Потрібно розуміти, що захисний комір для котів, як і комір захисний для собаки, слід підбирати з урахуванням обхвату шиї. Важливе значення має тип та міцність застібки, адже тварина обов'язково намагатиметься зняти незручний обмежувач.
Усі м'які коміри виготовлені з урахуванням потреби вихованців у комфорті, тому відрізняються м'якістю, гіпоалергенністю, зносостійкістю та високою якістю.
Здебільше для виготовлення таких виробів використовують повністю прозорий або матовий полімерний матеріал.
Якщо правильно обрати цей аксесуар, то й здійснювати догляд за ним буде досить просто. Так, для очищення може бути використана вода та чиста губка. Комір необхідно регулярно протирати, щоб знизити ризик інфікування. Іноді його потрібно міняти – вартість виробу досить низька, тому заміна не вимагає великих вкладень.
Щоб правильно купити захисний комір для кішки, слід звернути увагу на його розмір. Тільки в тому випадку, якщо він підходитиме вашій тварині, вона почуватиметься комфортно. Але при цьому важливо стежити за тим, щоб вихованець не міг легко його зняти.
Типи захисних комірів для собак
Завдяки винаходу захисних комірів власники кішок та собак отримали можливість забезпечити своїм вихованцям максимально комфортні умови в період відновлення після медичних маніпуляцій чи профілактичних обробок.
- Жорсткий захисний комір
Найпопулярніший тип комірів, виготовлений із твердого напівпрозорого пластику, який одягається поверх нашийника, буває різної висоти. Правильно підібраний комір повинен збігатися з розміром нашийника - тобто об'ємом шиї собаки і трохи виступати за кінчик носа тварини.
- М’який захисний комір
За формою, як і тверді коміри, зазвичай подібний до конусу або абажура, проте відрізняється за матеріалом, із якого виготовлений. Це – м’яка тканина, що підтримується каркасом та перешкоджає зміні форми. Такий захисний комір для собак – гнучкий і складається, його не завжди можна інтегрувати з нашийником: він одягається одразу на шию.
Окрім згаданих основних типів захисних комірів, ще виготовляють спеціальні офтальмологічні, шинні та надувні коміри для тварин. Ми пропонуємо продукцію високої якості провідних виробників (MISOKO&CO).
Турбота про наших чотирилапих – це не тільки теплий дім і смачна їжа, а й допомагати їм у ті моменти, коли тварина сама собі допомогти не може. Не нехтуйте настановами ветеринарів деякий час носити ці дивакуваті «абажури», в яких собаці або кішці теж може бути дискомфотно – тіште їх турботою, заохочуйте корисними ласощами, аби періоди реабілітації були менш стресовими та ефективними.
У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати той варіант, який підійде вашій кішці або собаці. Ми можемо запропонувати вам низькі ціни, якісну та оригінальну продукцію, а також можливість придбання товарів, не виходячи з дому. Доставка в Київ та інші міста України здійснюється швидко.
Що ще подивитися?
Ціни на Захисні коміри
☑️ Найдешевший товар | Захисний комір MISOKO&CO Краб, XS, 20-23 cm | 582 грн |
☑️ Найдорожчий товар | Захисний комір MISOKO&CO Кавун, L, 32-35 cm | 743 грн |
☑️ Найпопулярніший товар | Захисний комір MISOKO&CO Соняшник, M, 23-32 cm | 615 грн |
☑️ Кількість товарів у каталозі | 4 позиція |
☑️ Популярні бренди | MISOKO&CO |
Нашому песику зробили операцію🥚🥚✂️ і в комірі пластиковому нам треба було ходити 11днів! На сайті я побачила цей комірець, у нас мальтезе-міні, дуже витончений та маленький я переживала, що із-за крихітного розміру він нам не підійде, а даремно!Кевін у нас мальтезе довжина по спинці 22см, а діаметр шиї 19см-комір підійшов ідеально! В ньому він міг спати, їсти, гратися, без проблем умиватися та робити хвостик! Його можна прати, застібається він на 3 липучки(котрі абсолютно не гучні і не лякають песика), комір нереально песику зняти самостійно, чи розстібнутий, дуже якісно пошитий, дуже легкий, ну а дизайн просто не перевершений🥰
Річ котра дійсно коштує кожної копійки, практична та гарна! Так що не дивлячись на туман та дощі, що були в Києві в ці дні, в нас дома завжди було своє сонечко☺️