,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сухий корм для собак супер-преміум

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Супер преміум - корм для собак ідеальної якості

Тільки ваша постійна увага, приготування свіжих страв, регулярні консультації з ветеринарами, купівля вітамінних комплексів зможе забезпечити повноцінний розвиток вашому чотирилапому улюбленцю. Вибір професіоналів, повноцінний раціон, здоров'я і гармонійний розвиток - все це сухі корми супер преміум класу для собак. І все це при мінімальних зусиллях з вашого боку.

Преміум і супер преміум - схожість, але не ідентичність понять

сухі корми супер преміум класу для собакПродукція цих сегментів спрямована на задоволення індивідуальних потреб тварин різних вікових груп і порід. Але супер преміум корм для собак вважається еталоном, адже в ньому якість натурального складу - головний показник:

  • тільки свіжа, екологічно чиста вихідна сировина, придатна до використання в раціон людини;
  • збалансований, підкріплений науковими дослідженнями склад: м'ясо, риба, яйця як природне джерело білка, мінеральні та вітамінні комплекси у вигляді фруктів, овочів (наприклад, клітковина з бурякової пульпи), додавання лікарських трав тощо.

Собачі корми супер преміум класу відомі високою засвоюваністю - від 83%. Для повноцінного задоволення потреб організму вашому вихованцеві знадобитися набагато менша порція (якщо порівнювати з економ-кормами, кашами та ін.).

Ще одна важлива цінність - збереження жирів і білків в природному стані. Сухий корм для собак супер премиум класу має в складі натуральне м'ясо і адаптований до різних стадій життя вашого вихованця. Якщо це цуценята або літні собаки м'якість їстівних «подушечок» спростить пережовування незміцнілими / ослабленими зубами, для гігантських і великих порід корм буде жорсткішим, для мініатюрних - невеликий, але з більшою концентрацією компонентів.

Рецептура таких кормів відповідає особливостям фізичних навантажень і стадіям життя собак і кішок. До категорії супер-преміум відноситься продукція з фіксованою інгредієнтною базою. Жодні коливання цін не стануть причиною зниження якості вихідної сировини. Супер преміум корм - це ваша впевненість в грамотному, продуманому і збалансованому раціоні вихованця.

Вартість - пріоритет чи недолік

Немає резону в економії, коли питання стосується здоров'я. Корм супер преміум для собак купити не вдастся надмірно дешево, адже за якість треба платити. Але саме ціна служить орієнтиром якості, якщо купуєш продукцію відомих виробників, які піклуються про свою репутацію.

Початкова більша вартість окупитися в перспективі:

  • висока енергетична цінність забезпечує невеликі норми витрати - корму вистачить на довше;
  • збалансований склад не вимагає додаткового придбання прикорму, вітамінів, мінеральних комплексів;
  • НЕ буде причин відвідувати ветклініки, проводити дорогі діагностики. Склади підібрані під особливості травлення, обміну речовин, фізіологію собак різних порід і віку. Жодної сої, крохмалевмісних інгредієнтів, злаків, які просто забивають кишківник, провокують ожиріння, цукровий діабет і проблеми зі здоров'ям.

Якщо знати надійних постачальників, можна істотно знизити витрати на покупку продуктів харчування для своїх вихованців.

BestPet - надійний партнер

У формуванні раціону тварини важлива стабільність. Неможливо нагодувати цуценя звичайною кашею, якщо воно привчене до збалансованого сухого корму. Не буде ж чотирилапий «друг» голодувати? В Україні вигідно купити корм для собак супер премиум класу з швидкою доставкою в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші регіони України можна в нашому інтернет-магазині BestPet. Безумовно, улюблені ласощі не можуть в одну мить опинитися в мисці вашого вихованця, але ми робимо максимум, щоб ви змогли підібрати ідеальний склад під його потреби, могли замовити вибраний продукт в будь-який зручний час.

Ми співпрацюємо з відомими виробниками сертифікованих супер-преміум кормів Nature's Protection, Nature's Protection Lifestyle, Nature's Protection Superior Care, Origen, 1st Choice.

Вгору