,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сухий корм для літніх собак

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Яким має бути харчування літньої собаки

Всі живі організми, в тому числі і домашні вихованці, проходять кілька етапів розвитку - від народження до старості. Для кожного з них характерна своя активність, рухливість і переваги в харчуванні. Під конкретну породу, вікову категорію потрібно підбирати певний сухий корм. Для літніх собак - це особлива ніша продуктів, що враховує фізіологічні зміни організму.

Старість - поняття відносне

сухий корм для літніх собакПохилий вік для собаки - це остання третина життєвого циклу. Для кожної породи «похилий» вік настає в різний час. Наприклад, довгожителі-такси в літньому віці вже з 10 років, ротвейлери, ньюфаундленди, мастіфи вважаються старими з 6-7 років.

У ветеринарній практиці корми для старіючих собак рекомендовано давати вихованцям з 8-10 років. Критерій старості залежить від середньої тривалості життя конкретної породи і від фізіологічних особливостей окремо взятого організму (неправильний догляд, недоїдання можуть призвести до передчасного старіння органів і систем).

Зовні собака може залишатися активною, енергійною, але внутрішні процеси загальмовуються, метаболізм сповільнюється. Тому важливо в обумовленому віці створити максимально сприятливий, збалансований раціон харчування з легкозасвоюваних продуктів.

Повноцінне меню з невеликими поправками

З самого дитинства вашого вихованця ви даєте йому ідеально підібраний сухий корм? Для старих собак краще відкоригувати раціон. Чому?

  • з віком смакові переваги тварини змінюються;
  • знижується активність, енергії витрачається менше ніж в молодості;
  • з'являються проблеми з травленням, в тому числі і через слабкі зуби, які більше не можуть подрібнити продукт до потрібної консистенції;
  • притупляється реакція на зовнішні подразники, слабшає імунна система;
  • загострюються хронічні захворювання, з'являється крихкість кісткової системи, суглобів.

Для підтримки фізіологічних потреб в нормі варто купити корм для літніх собак зі зниженою концентрацією легкозасвоюваних вуглеводів, помірною кількістю білків і жирів. У раціон обов'язково повинні входити мінерали, антиоксиданти, риб'ячий жир, вітаміни, а вуглеводи тільки з низьким глікемічним індексом.

Склади від провідних виробників

В Україні купити корм для собак старше 8 років з грамотно підібраною збалансованою формулою, розробленою провідними ветеринарами, можна в нашому інтернет-магазині BestPet. Тут своє бачення ідеального раціону представили світові бренди Nature's Protection, Nature's Protection Lifestyle, Nature's Protection Superior Care, Araton, Acana, 1st Choice, Bosch. Ця продукція містить комплекс компонентів для здоров'я шерсті, кісток, зубів, шкіри, стимуляції імунної системи, нормалізації травлення та ін.

У нашому каталозі ви підберете корм для собак старше 10 років і більш молодих / старших вихованців будь-якої породи, активності, маси тіла і індивідуальних потреб організму. Представлені склади на основі легких в перетравленні риби і м'яса птиці. У кормах класу преміум, супер-преміум і холістік для цієї вікової категорії «важкі» продукти не використовуються як джерела білка. Це високоякісні склади схвалені професіоналами. Вони відмінно підходять для раціону породистих тварин, які утримуються в розплідниках і для домашніх улюбленців.

У нас ви можете замовити пробні невеликі упаковки (на 340 г) або об’ємне фасування на 20 кг для більшої економії. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші регіони України транспортними компаніями в обумовлені терміни.

Вгору