,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сухий корм для великих собак

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трохи деталей про сухий корм для великих і гігантських собак

При плануванні раціону тварини обов'язково потрібно враховувати його індивідуальні особливості. При незбалансованому харчуванні представники великих і гігантських порід найчастіше схильні до ожиріння і, внаслідок, проблем з опорно-руховим апаратом, серцем. Щоб уникнути цього варто купити сухий корм для собак великих порід. Це спеціально розроблені повнораціонні склади на основі натуральних компонентів.

До категорії великих порід відносяться вихованці вагою 25-40 кг (доберман, німецька вівчарка, ретривер, веймаранер і ін.). Собаки з великою вагою відносяться вже до гігантських порід - датський дог, акбаш, тибетський, іспанський мастиф і т.д.

Особливості

Сухий корм для великих собак (купити його в нашому інтернет-магазині BestPet ви можете недорого) менш калорійний, ніж для дрібних і середніх порід. Він враховує фізіологічні особливості кожного представника цієї великої категорії вихованців:корм для великих собак купити

  • у великих собак уповільнений метаболізм, у них більше ризиків ожиріння, набору зайвої ваги. Раціон повинен бути менш калорійним, добре засвоюваним;
  • вихованці гігантських порід швидко ростуть, але повільно дозрівають. Необхідний спеціальний корм для гігантських порід собак з підвищеним вмістом макро / мікроелементів для підтримки опорно-рухової системи. Зокрема, правильно підібраний рівень кальцію просто необхідний для правильного розвитку кісток скелета.

Готові корми класифікуються відповідно до вікової градації тварин - для цуценят, юніорів, дорослих і літніх собак, з урахуванням активності, поточного стану шлунково-кишкового тракту та ін. Виробники пропонують придбати окремі раціони для активних, вагітних і годуючих, схильних до алергії, стерилізованих / кастрованих і т.д.

Збалансований склад в оптимальній подачі

Ветеринар і провідні власники собак настійно рекомендують сухий корм для великих собак купити. Чому?

  • раціон розроблений під фізіологію конкретного вихованця;
  • щоб тварина встигла насититися, продукція спеціально представлена ​​у вигляді твердих крокетів. Повільне поглинання, ретельне пережовування сприяє кращому травленню;
  • здоров'я зубів. Тверді частинки корму зміцнюють (пам'ятаємо про механічне зусилля для подрібнення крокетів) і одночасно сприяють очищенню зубів;
  • склад найбільш адаптований до потреб тварин. Частка білка тваринного походження (м'яса, субпродуктів), доповнена різними компонентами в різному процентному співвідношенні, визначає приналежність корму до категорії преміум, супер-преміум або холістік.

Не можна упускати ключову особливість, завдяки якій сухий корм отримує позитивні відгуки - простота подачі. Дотримуватися добової норми, зазначеної виробником, не перегодовувати вихованця, стежити, щоб в поїлці завжди була вода - годування вихованця стане легким і зрозумілим завданням.

Сухий корм для великих собак: купити харчування на кожен день

З готовими раціонами вам не потрібно кожен день стояти біля плити, готувати окреме меню для свого чотирилапого друга, підбирати додаткові продукти, розраховувати калорійність і енергетичну цінність порції. Достатньо в нашому інтернет-магазині корм для великих собак купити і слідувати рекомендаціям виробників.

У нашому онлайн магазині товарів для тварин представлена ​​продукція відомих брендів Pronature, Araton, Acana, 1st Choice, JOSIdog тощо. Це корми з вмістом м'ясних продуктів 15-55% і добавками у вигляді рослинних вуглеводів (рису, кукурудзи, вівса), риб'ячого жиру, яєць, овочів, лікарських трав та ін.

Ви можете корм для великих собак купити для щоденного годування з розрахунком добової норми споживання і зі спеціальними складами, підібраними під поточний стан конкретного вихованця (період лактації, цуценя, алергік і ін.). Ми організуємо доставку замовлення в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів.

Вгору