,
УВАГА! У ЗВ'ЯЗКУ З НАДЗВИЧАЙНИМ СТАНОМ У КРАЇНІ, МАГАЗИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Засоби від глистів для собак

Що варто знати про таблетки від глистів для собак

Для того, щоб собака залишалася здоровою, вона потребує, перш за все, ретельного догляду і швидкого реагування в ситуаціях, коли їй стає гірше. Правильна дієта дуже важлива - це одна із основ здоров'я. Що ще ви можете зробити, щоб підтримувати вашого вихованця в хорошому фізичному стані? Регулярна і своєчасна дегельмінтизація собаки. Завдяки цьому ви уникнете зараження паразитами, а ваша собака буде здоровою. Щоб впоратися з поставленим завданням, варто правильно підібрати і купити таблетки від глистів для собак. У цьому вам допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину bestpet.com.ua.

Засоби від глистів для собак: як дати їх вихованцеві

таблетки від глистів для собакНайчастіше таблетки від глистів для собак дають, підмішуючи їх в частування, шматочки собачого паштету або ще чогось м'якого, ароматного і смачного, проти чого собака не встоїть. Ви повинні завжди пам'ятати про те, що таблетки потрібно давати своєчасно і в кількості, встановленій ветеринаром, в іншому випадку вони можуть бути не такими ефективними, як слід було б. Окрему увагу варто приділити цуценятам. Перша дегельмінтизація відбувається у віці від 2 до 4 тижнів. Наступні залежать від рекомендацій ветеринара і встановленого ним календаря вакцинації.

Не нехтуйте дегельмінтизацією. Ви можете купити таблетки від глистів для собак без особливих проблем, вони не дорогі і дуже важливі для здоров'я вашого вихованця. Завдяки цьому ви виростите здорову собаку, яка буде веселою і вільною від надокучливих, незручних і небезпечних проблем з глистами.

Які препарати від глистів для собак краще вибирати

Де можна купити препарат від глистів для собак? В аптеці,безпосередньо у ветеринара і, звичайно, в нашому магазині. Наші продукти перевірені і безпечні для тварин, тому ви можете без страху купувати їх, насолоджуватися здоров'ям вашого вихованця і позбутися від неприємної і досить серйозної проблеми з собачими гельмінтами. Ваш чотирилапий друг буде дуже вдячний за вашу турботу.

Специфіка вибору:

  1. Ви можете купити таблетки від глистів для собак різної ваги - для маленьких і досить великих, вагою понад 35 кілограмів. Продукти, доступні в каталогах виробників, також підходять для собак різного віку, породи та стану здоров'я. Не забудьте проконсультуватися з ветеринаром, якщо у вас є які-небудь сумніви щодо застосування препарату. Він розповість вам, як давати антигельмінтні препарати для собак.
  2. Вік дуже важливий при виборі антигельмінтного препарату. Цуценята, на відміну від дорослих собак, потребують інших засобів, які не будуть порушувати їх тонку бактеріальну флору і не зашкодять маленьким животиком, при цьому нещадно позбавлять від паразитів.
  3. Якщо ваша собака чекає цуценят, ви все одно можете провести профілактику від глистів, якщо виникне така необхідність. Ми пропонуємо замовити препарати, які будуть безпечні для неї і не зашкодять її стану - в кінці кінців, дуже важливо, щоб майбутня мати відчувала себе якомога краще і, при необхідності, отримувала спеціально адаптовані до її стану таблетки від глистів для собак.
  4. Ціна препаратів не надто висока, тому вам не потрібно турбуватися про те, що обов'язкова дегельмінтизація значно вдарить по вашому домашньому бюджету.

Купити таблетки від глистів для собак на сайті bestpet.com.ua

Якщо ви сумніваєтеся, проконсультуйтеся з нашими досвідченими фахівцями або ветеринаром. Завжди давайте ліки від глистів вашій собаці відповідно до рекомендацій і дотримуйтесь термінів дегельмінтизації - зазвичай це робиться в два етапи, але завжди звертайтеся до ветеринара за подробицями або читайте інформацію на упаковці.

Немає товарів

Вгору