В ідеальному світі у кожного власника пухнастого чотирилапого друга є час на тривалі прогулянки, під час яких вихованець не тільки насолоджується свіжим повітрям і компанією господаря, але й може задовольнити всі свої природні потреби. Але на жаль, ми живемо не в ідеальному світі. І в більшості випадків власники собак встигають приділити час своїм пухнастим улюбленцям максимум вранці і ввечері.

Цього може бути досить дорослим і здоровим собакам. Але що робити, якщо у вас щеня, який ще не привчений до туалету? Або доросла собака, яка, наприклад, відновлюється після операції? Або ж ваш пес вже в похилому віці і не завжди здатний дотерпіти до прогулянки? Також питання туалету часто виникає у власників домашніх тварин при їх транспортуванні.

У всіх перерахованих вище випадках вам на допомогу прийдуть пелюшки для собак, як один з варіантів організації собачого туалету в квартирі. Головними аргументами на користь пелюшок є простота їх використання та універсальність, так як вони однаково добре підійдуть і для цуценяти, і для дорослого собаки, і навіть для котика або іншої домашньої тварини.

Що таке пелюшка для собак і принцип її дії?

Пелюшки сьогодні - це не просто шматок тканини, а досить складний і можна сказати високотехнологічний продукт.

Будь-яка пелюшка складається з декількох шарів:

  • швидковисихаючої тканини;
  • всмоктуючого шару з суміші синтетичних і натуральних волокон;
  • другого всмоктуючого шару, який перешкоджає поширенню запахів;
  • щільної синтетичної основи, яка перешкоджає ковзанню і протіканню.

Для того щоб волога утримувалася усередині цих шарів, вони ще додатково прошиваються або проклеюються, утворюючи м'яку, зручну і міцну конструкцію.

Одноразові і багаторазові пелюшки - що краще?

Зараз на ринку існує безліч варіантів пелюшок для собак і зробити вибір на користь якогось одного варіанту буває непросто. Але в основному всі вони діляться на два види: одноразові і багаторазові.

Для того щоб відповісти на питання який вид пелюшки підійде саме вам, необхідно розібратися чим же вони відрізняються.

Міцність:

Одноразові пелюшки зазвичай тонкіше за багаторазові, і виконані з нетривких матеріалів. Тобто вони досить легко рвуться. А як ви знаєте, собаки обожнюють що-небудь гризти, і, на жаль, вони схильні рвати одноразові пелюшки і розтягувати матеріал, просочений сечею за все квартирі. Також, мінусом є те, що часто одноразові пелюшки ковзають додаючи незручностей вашому вихованцеві.

Багаторазові пелюшки мають до 4 шарів тканини промислового сорту, які мають більше шансів «пережити» жування і перетягування.

Поглинання:

Багаторазові пелюшки утримують набагато більше рідини. При необхідності ці пелюшки можна використовувати до 48 годин перш ніж відправляти їх у прання. Але це тільки на крайній випадок! Більшість виробників рекомендують прати пелюшки після кожного використання.

Одноразові пелюшки мають набагато нижчий рівень поглинання, але при цьому легше у використанні. Просто викинули забруднену пелюшку в сміття і постелили нову.

Reusable Dog Pee Pad | UR-Pet

Вартість:

На перший погляд, одноразові пелюшки більш бюджетне рішення. Але! Одна багаторазова пелюшка замінює мінімум 250 одноразових. Так що, при перерахунку, багаторазові пелюшки все ж виявляються більш вигідним варіантом.

Довкілля:

Оскільки багаторазові пелюшки ви можете використовувати повторно, то ви явно зробите послугу природі та заощадите трохи місця на звалищі.

В якості висновку

Рішення, звичайно, приймати вам, але ми, в BestPet, дбаємо про навколишнє середовище і все-таки віддаємо перевагу багаторазовим пелюшкам. Наприклад, чудовим, і що важливо, бюджетним варіантом можуть стати багаторазові пелюшки Hippie Pet.

І наостанок хочемо нагадати, що яким б не був ваш вибір, в каталозі нашого інтернет-магазину BestPet.com.ua ви завжди зможете підібрати оптимальне рішення, що найкраще відповідатиме вашим вимогам до якості і, звичайно ж, ціни.