Лососеве масло - в чому його особливість?

Безліч проведених наукових досліджень довело, що лососеве масло - це не тільки модна тенденція, але дійсно ефективний компонент в раціоні харчування вашого вихованця. Результати показали, що тварини не тільки отримують додаткову користь від жирних кислот Омега-3, але вони необхідні для оптимальної роботи всіх систем організму вашого вихованця. Крім того, оскільки ці жирні кислоти не відтворюються організмом собаки і кішки, то вихованець повинен отримувати їх з їжею.

Що таке лососеве масло?

Лососеве масло - це натуральна харчова добавка, яку отримують з лососевих риб. Причиною виробництва такого масла насамперед є містяться в ньому незамінні жирні кислоти Омега-3. Ці жирні кислоти також можуть бути отримані з м'яса лосося, але зміст таких кислот в олії значно більше.

Незважаючи на те, що лососеве масло - це жир, в кормах воно використовується не як джерело енергії (жиру), - в корму воно додається в якості функціонального компонента, який приносить організму вихованця певну користь.

 

У чому особливість лососевого масла?

Жирні кислоти Омега-3 діляться на дві групи - короткій ланцюга і довгому ланцюгу. Не може не радувати той факт, що лососеве масло містить обидві групи жирних кислот. Жирні кислоти Омега-3 довгому ланцюгу, ще відомі під назвою DHA і EPA, особливо важливі для розвитку і підтримки роботи головного мозку. Жирні кислоти Омега-3 короткій ланцюга здатні боротися з негативним впливом вільних радикалів, забезпечуючи таким чином захист організму від їх небажаного впливу і зміцнюючи імунну систему.

Лососеве масло також чудово відомо своїм впливом на стан вовни і шкіри. Наявні в його складі жирні кислоти Омега-3 допомагають організму вихованця виробляти натуральні масла, які необхідні для підтримки здорового стану шкіри і шерсті. Крім того, можуть допомогти захистити шкіру від сверблячки, незалежно від причини.

Крім усього перерахованого, лососеве масло може допомогти поліпшити роботу системи травлення, стимулювати вироблення колагену в організмі, знизити ризик виникнення алергічних реакцій. Також лососеве масло відоме своїми протизапальними властивостями.