Безсумнівно, кожен з нас намагається догодити своєму вихованцеві. Сумний погляд собаки, спрямований на господаря з-під обіднього столу, може торкнутися будь-яке серце власників вихованців.

Однак, не варто забувати, що людська їжа не підходить для друзів наших менших, тому завжди варто мати ласощі для собак. Призначення і асортимент цих продуктів, створених спеціально для вихованців, дуже широкий. Ласощі можуть послужити не тільки як апетитний шматочок для тварини, але також як корисний засіб по догляду за вихованцем або для його дресирування. Щоб було легше вибрати відповідні для вашого вихованця ласощі, поділимося з вами основними їхніми перевагами і призначенням.

Побалувати вихованця

Ласощі для собак

Отримавши ласощі, вихованець стрибає від щастя, але ви не тільки його балуєте, таким чином ви зміцнюєте зв'язок і взаємну прихильність. В цьому випадку ласощі служить як засіб спілкування. Ласощі також може допомогти зав'язати дружбу з собакою. Якщо у вас гості, запропонуйте їм пригостити вашого вихованця ласощами і ви не помітите, як швидко вони стануть кращими друзями.

Не забудьте, що вибираючи ласощі, дуже важливо звернути увагу на склад продукту. У складі не повинні бути присутніми штучні добавки, барвники, антиоксиданти і підсилювачі смаку. Особливо корисні ласощі збагачені цінними вітамінами, мінеральними речовинами і «супер-продуктами», наприклад, морськими водоростями, насінням сезаму або іспанського шавлії, ягодами годжі (goji). Ці продукти не тільки смачні, але і допомагають зміцнювати організм вихованця.

Для дресирування

Ласощі - основний засіб при навчанні чотириногого друга командам або доброї поведінки. Під час дресирування собак дуже важливо нагородити їх за слухняність і старанність. Шматочок для заохочення викликає у вихованця позитивні емоції, він швидше засвоює команди. Вибирайте ласощі, які спеціально розроблені для дресирування і які легко нормувати. М'які смужки або шматочки з різного м'яса вихованець згризе за лічені секунди і зможе продовжувати процес навчання. Відшукавши улюблені ласощі для свого вихованця, ви зможете легко привчити його до виконання команд, тому спробуйте ласощі різних видів.

Захист від гризенія

Ваш маленький вихованець знову обгриз ваші улюблені туфлі? Помітили обдертий кут крісла? Схоже, що залишені вдома «гострі зубки» занудьгували. В цьому випадку ласощі можуть послужити як відволікаючий засіб для цуценят. Вибирайте натуральні жувальні ласощі, наприклад, сушені вуха кролика, палички з шкури великої рогатої худоби або ласощі форми гантелей, довгий гризеніе яких допоможе відвернути собаку від знищення вашого майна. Здорові, збагачені мінеральними речовинами і вітамінами ласощі набагато смачніше і корисніше, ніж кут кухонної шафи.

Для різних потреб - різні ласощі

Для собак, схильних до швидкому збільшенню у вазі, рекомендується вибирати ласощі, які підходять для контролю ваги, і до складу яких входить м'ясо свійської птиці, ягняти або яловичина. Це м'ясо - нежирний джерело білків. Ласощі, які призначені для активних собак, відрізняються великим вмістом м'яса. Якщо у вашого вихованця чутливе травлення, вибирайте продукти, які не обтяжують травний тракт, наприклад, ласощі з кролика або м'яса свійської птиці. Крім того, дуже важливо звернути увагу на склад ласощі, якщо у вашого вихованця алергія на глютен.

Не забувайте про ласощі для білошерстий собак. Білошерстий собакам відмінно підходять сушені вуха кролика і ласощі, які не викликають сльозотечі, що допоможе уникнути появи бурих плям, які утворюються на шерсті через невідповідного харчування.