Джерело здорових білків

Біла риба містить дуже велику кількість білків. Білки необхідні для забезпечення здорового організму і зростання клітин. Однак, одні білки корисніше, ніж інші. Один з кращих джерел здорових білків - низькокалорійна, легко перетравлюється, багата поживними речовинами біла риба. Природно, кількість білків в кожному виді риби різний, проте біла риба - виключно важливий інгредієнт в кормах як для собак, так і для кішок.

 

Підходить для аллергічні домашніх вихованців

Біла риба також особливо цінна завдяки що входять до її складу незамінних жирних кислот, які можуть допомогти при шкірних запаленнях, лущення, пошкодженнях або зуд шкіри. Це відбувається завдяки тому, що присутні в білій рибі жирні кислоти Омега-3 можуть допомогти зменшити запалення, знижуючи таким чином інтенсивність алергічних реакцій.

Ці нові корми "Nature's Protection" не містять зерна, що також особливо важливо для домашніх вихованців, схильних до алергічних реакцій і / або мають чутливу систему травлення.

Джерело вітамінів і мінеральних речовин

Біла риба багата вітамінами групи В. Цікавий той факт, що в світлої рибі більше вітамінів групи В, ніж в темній рибі. Сорти риби, що відносяться до категорії білої риби, є джерелом вітамінів групи В - вони багаті ніацином (вітаміном B3), вітамінами B6 і B12. Вітаміни групи В покращують стан шкіри, вовни і нервової системи.

Крім того, біла риба також відрізняється багатим вмістом селену. В організмі він діє як антиоксидант і зміцнює імунну систему.

Ідеальна для вихованців із зайвою вагою

Біла риба - відмінний вибір для вихованців із зайвою вагою. Наприклад, білий окунь майже не містить жиру і є відомим в світі самим нежирним сортом риби. Інші сорти риби - щука, камбала, тріска також відрізняються низьким вмістом жиру, тому підходять для домашніх вихованців, яким необхідно скинути вагу.

Крім того, корми з білою рибою рекомендуються сеньйорам, які в силу свого похилого віку фізично менш активні.

Вибравши корм з білою рибою і керуючись встановленими нормами годування, ви не тільки гарантуєте, що миска вихованця буде завжди наповнена дуже смачною їжею, але також будете спокійні за його здоров'я.