У магазинах окремі полиці виділяються для продукції, яка не містить певних інгредієнтів, наприклад, зростає популярність продуктів без цукру, глютену, лактози. Все більше людей вважають за краще беззерновую дієту з метою забезпечення здорового і натурального харчування. Годування собак та котів беззерновим кормом також стало дуже популярним. Зазначимо кілька причин, чому для свого вихованця варто вибрати саме такий раціон харчування.

Полегшений процес травлення

 

Якщо у вашого вихованця чутлива травна система, періодично порушується робота травлення, варто спробувати беззерновой корм. Він легко перетравлюється, що не обтяжує травний тракт, тому це відмінний вибір для тих, хто намагається уникнути проблем травлення.

 

Знижується ймовірність появи алергії

 

Близько 10% усіх алергічних реакцій у тварин становить алергія на певні інгредієнти корму. З цих 10% приблизно у десятої частини вихованців виникають алергічні реакції на зерно (найчастіше на пшеницю). Беззернові корми знижують ймовірність появи алергії, а це означає, що вони не викликають лущення шкіри, свербіння, почервоніння і випадіння шерсті. Крім того, беззернові корми можуть допомогти поліпшити стан шкіри й вовни.

Більше білків тваринного походження

 

Найчастіше зерно в кормах замінюється картоплею, але, як правило, в беззернових кормах зерно заміняють на більшу кількість білків тваринного походження. Це означає, що вихованець отримує більше незамінних амінокислот, вітамінів і мінеральних речовин, необхідних для підтримки загального здоров'я організму.

Крім того, білки тваринного походження надають більше енергії, покращують стан шкіри і вовни, випорожнення вихованця стають невеликими та твердими.

 

Легше контролювати вагу

 

Під час годування беззерновим кормом вихованець швидше відчуває ситість і почуття ситості зберігається у нього більш тривалий час. Це дозволяє легше контролювати агу вихованця і підтримувати її на оптимальному рівні.

Якщо вам важко встояти перед благаючим поглядом вихованця і ви переживаєте через його вагу, беззернові корми є відмінним вибором для збереження почуття ситості більш тривалий час.

 

Функціональні добавки для зміцнення здоров'я

 

Крім основних переваг, беззернові корми найчастіше містять різні функціональні добавки: клітковину і пребіотики, які покращують процес травлення; натуральні антиоксиданти, що зміцнюють імунну систему; L-карнітин, який допомагає контролювати вагу; та інші.

Ці функціональні добавки надають кормам додаткові корисні властивості для підтримки і зміцнення здоров'я вихованця.

Беззерновий корм для собак можно обрати з ассортименту сухих кормів супер преміум класу NATURE'S PROTECTION, наприклад:

NP Superior Care White Dogs Grain Free Starter All Breeds

NP Superior Care Hypoallergenic Grain Free Adult All Breeds

NP Lifestyle Grain Free White Fish Adult All Breeds