Ми всі знаємо, що наші вихованці люблять грати з іграшками, але чи знаєте ви, яку користь вони мають для здоров'я ваших собак?

 

1. Іграшки допомагають їм витрачати енергію

Igrushki dlya sobak pomogayut tratit energiyu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гра з іграшками - це те ж саме, що розгадувати кросворд або судоку. Розумова стимуляція, що забезпечується іграшками, втомить вашу собаку швидше, ніж 30-хвилинна прогулянка, залишаючи їй менше енергії, щоб потрапити в неприємності!

 

 

2. Собаки навчаються незалежності

Igrushki pomogayut sobakam obresti nezavisimost

Будучи зграйними тваринами, собаки не створені для того, щоб проводити тривалі періоди часу на самоті. Але робота та інші життєві зобов'язання не завжди дозволяють нам проводити з ними достатньо часу. Іграшки розважають вашого пса, поки вас немає, тим самим демонструючи вашому вихованцеві, що він може веселитися, навіть коли вас немає вдома. Також іграшки можуть відвернути увагу вашого улюбленця, коли ви намагаєтеся зробити щось вдома.

 

3. Це весело!

Igrushki dlya sobak - eto veselo

Простіше кажучи, собаки просто ОБОЖНЮЮТЬ іграшки! Вони веселі, а нова іграшка може зробити їх життя ще більш захоплюючим!

 

4. Іграшки допомагають в навчанні

Igrushki pomogayut v obuchenii

Іграшки можуть поліпшити здатності вашого цуценяти до навчання, допомагаючи йому розвивати нові навички. Вони також стимулюють їх природну поведінку, таку як пошук їжі, дослідження й гра. Радимо звернути увагу на іграшки для цуценят TM Joyser, наприклад, Joyser Puppy 2 Rings.

 

 

5. Вони допомагають собакам розслаблятися

Igrushki pomogayut sobakam izbejat stressa

Іграшки допомагають собакам розслабитись та роблять їх щасливішими. Для них гра - корисний досвід, який протидіє стресу. Вони також дають вашим улюбленцям більше контролю над навколишнім середовищем, що також допомагає тримати їх рівень стресу в нормі. І чим з більшої кількості іграшок вони можуть вибирати, тим більш розслабленими вони себе відчувають. Деякі іграшки, наприклад, каучуковий мячик ROGZ Molecule Ball 8, можуть допомогти розслабитись не тільки вашому улюбленцеві, а й вам.

 

 

6. Хто слухняний хлопчик?

Igrushki dlya sobak spasayut vashi nervi

Іграшки чудово запобігають таким проблемам, як надмірний гавкіт або гризіння ваших речей. Якісні іграшки для жування допоможуть зупинити цуценят, які шукають чим би поточити зубки. Каучукова кісточка KONG Goodie Bone допоможе врятувати ваші речі, наприклад, улюблену пару туфель. Більш того, для більшого інтересу з боку вихованця, кісточку можна начинити кормом або ласощами.

 

7. Вони просто будуть вас більше любити

Bolshe igrushek u vashey sobaki - bolshe lubvi

Оскільки ви той, хто дає їм іграшки, ваш пес буде асоціювати вас з веселощами і азартом гри. Це допомагає побудувати позитивні відносини між вами і вашим собакою.