Ми всі знаємо, що наші вихованці люблять грати з іграшками, але чи знаєте ви, яку користь вони мають для здоров'я ваших собак?

1. Іграшки допомагають їм витрачати енергію

Спящая собака

Гра з іграшками - це те ж саме, що розгадувати кросворд або судоку. Розумова стимуляція, що забезпечується іграшками для собак, втомить вашу собаку швидше, ніж 30-хвилинна прогулянка, залишаючи їй менше енергії, щоб потрапити в неприємності!

2. Собаки навчаються незалежності

Будучи зграйними тваринами, собаки не створені для того, щоб проводити тривалі періоди часу на самоті. Але робота та інші життєві зобов'язання не завжди дозволяють нам проводити з ними багато часу. Іграшки розважають вашого пса, поки вас немає, тим самим демонструючи вашому вихованцеві, що він може веселитися, навіть коли вас немає вдома. Також іграшки для собак можуть відвернути увагу вашого улюбленця, коли ви намагаєтеся зробити щось вдома.

3. Це весело!

Простіше кажучи, собаки просто ОБОЖНЮЮТЬ іграшки! Собаки мають веселу вдачу, а нова іграшка може зробити їх життя ще більш захоплюючим!

4. Іграшки допомагають в навчанні

Розвиваючі іграшки для собак можуть поліпшити здатності вашого цуценяти до навчання, допомагаючи йому розвивати нові навички. Вони також стимулюють їх природну поведінку, таку як пошук їжі, дослідження й гра.

5. Вони допомагають собакам розслаблятися

Іграшки можуть допомогти вашим собакам розслабитись, зробивши їх щасливішими. Для них гра - корисний досвід, який протидіє стресу. Вони також дають вашим улюбленцям більше контролю над навколишнім середовищем, що також допомагає тримати їх рівень стресу в нормі. І чим з більшої кількості іграшок вони можуть обирати, тим більш розслабленими вони будуть себе почувати.

6. Хто слухняний хлопчик?

Іграшки для собак чудово запобігають таким проблемам, як надмірний гавкіт та гризіння ваших речей. Якісні іграшки для жування допоможуть зупинити цуценят, які шукають чим би поточити зубки (як, наприклад, ваша улюблена пара туфель - ось!).

7. Вони просто будуть вас більше любити :)

Оскільки ви той, хто дає йому іграшки, ваш пес буде асоціювати вас з веселощами і азартом гри. Це допомагає побудувати позитивні відносини між вами і вашою собакою.

Обрати та купити іграшки для собак ви можете в нашому каталозі.